HOLOWANIE SLASK

KATOWICE – CHORZÓW – SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE – MYSŁOWICE -GLIWICE

+48 519 112 997

Kiedy trzeba zadzwonić po pomoc drogową, a kiedy skorzystać z usług autoholowania?

Zasadnicza różnica polega na tym, że pomoc drogowa Katowice oferuje szerszy zakres usług niż autoholowanie. Co więcej, decydując się na tą usługę, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie wykwalifikowanych mechaników mobilnych dysponujących profesjonalnym sprzętem i odpowiednimi narzędziami. W przypadku usterki trudnej do naprawienia ekipa specjalnie dla Ciebie pomoże Ci znaleźć skutecznego mechanika. Ponadto profesjonalnie odstawi Twoje auto do wybranej placówki warsztatowej. Całodobowa pomoc drogowa Katowice oferuje także szereg innych dodatkowych rozwiązań, na przykład lawetowanie, holowanie samochodów dostawczych, busów, furgonetek i camperów, holowanie z polisy OC sprawcy, wulkanizację, wyciąganie z rowu i wiele innych.

Przeciwstawna opcja, czyli autoholowanie Katowice uwzględnia znacznie mniej usług. Pracownicy takich firm nie realizują napraw na miejscu awarii samochodu. Najważniejszym i skutecznym działaniem jest tutaj wyłącznie holowanie samochodów do wybranych warsztatów.

Jakie są atuty autoholowania Katowice przez pomoc drogową?

Samodzielne holowanie auta nie należy do łatwych działań. Rozpatrz to, że nie każdy pojazd nadaje się do takiej formy pomocy. Samochód na lince holowniczej musi mieć sprawny układ hamulcowy i światło ostrzegawcze. Niespełnienie tych norm może przysporzyć Ci kłopotów, gdy dojdzie do zatrzymania przez drogówkę. Możesz otrzymać mandat, a ponadto stanowi to również zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. To jeszcze nie wszystko! Podejmując decyzję o samodzielnym holowaniu w Katowicach lub na Śląsku, musisz mieć na wyposażeniu mocną linkę wyróżniającą się dobrą długością, właściwym oznaczeniem, a także dodatkowym samochodem z drugim kierowcą, który pociągnie uszkodzony samochód. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest całodobowa pomoc drogowa z Katowic. Usługa zostanie wykonana sprawnie. Zawodowcy zajmą się Twoim samochodem w profesjonalny sposób, a Ty zyskasz gwarancję, że bez szkody dotrze do wskazanego miejsca zamieszkania.

Podstawowe informacje dotyczące holowania ?

Specjalistyczne holowanie nie dotyczy wyłącznie aut osobowych. Może obejmować również samochody dostawcze, bus, van, furgonetki, autobusy, ciągniki siodłowe, naczepy, bądź maszyny budowlane. Wówczas jednostka skorzysta ze specjalnego holownika miejskiego lub ciężarowego wyróżniającego się dobrą długością i wytrzymałością.