POMOC DROGOWA KATOWICE 24H

KATOWICE – CHORZÓW – SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE – MYSŁOWICE -GLIWICE

+48 519 112 997

Pomoc drogowa Katowice 24h Siarahol

Na formalne jednostki jesteś w stanie trafić zawsze. To jest jednak pomoc drogowa Katowice, jaka wyjmie do Ciebie pomocną rękę niczym najlepszy Laweciarz z Katowic. Zatem podobnie jak koledze można nam zaufać ponieważ jesteśmy gotowi na wszystko.

W okolicy Katowic doszło do zajścia w wyniku którego brałeś udział w stłuczce ewentualnie miałeś usterkę? Nie trać czasu na poszukiwanie odpowiedniej usługi jedynie wykonaj telefon do Siarahol. Ruszamy z pomocą drogową z całą załogą.

Absolutnie nie ma żadnych przeszkód by sfinalizować na szosie wszystkie drobne naprawy. Nie przewiduj, że nie przyjedziemy do formalności jaką jawi się być wymiana koła. Pomożemy nawet przy awaryjnej wymianie wycieraczek, przywieziemy paliwo i oczywiście odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi zdyscyplinowania. A jeżeli będzie potrzebna laweta, autolaweta ewentualnie holowanie w Katowicach to oczywiście stale czuwamy by nic nam nie utrudniło jej przyjazdu.

Telefon do Siarahol w każdym przypadku trzymaj przy sobie. Możesz się zorientować w całym kraju jak jest potrzebny.

Wystukaj numer o każdej porze każdego dnia i nocy. Trafimy na miejsce – na bank!

Udzielamy Pomocy, takiej jakiej potrzebujesz.

Jeśli to nie kłopot zaglądnij w szczegóły! Ziomal z Katowic czuwa zdeklarowany do realizacji zadań!

Pomoc Drogowa czy szybkihol Katowice

Defektowe samochody najszybciej i bezproblemowo da się przetransportować gdy w grę wkracza laweta szybkihol ewentualnie holowanie na holu. Wielokrotnie zauważamy na trasach nieformalnie holowane samochody, ale warto wiedzieć, że taki rodzaj samopomocy kierowców jest na autostradzie A4 prawnie zabroniony. Profesjonalne pojazdy i oczywiście profesjonalna załoga. Pomoc drogowa w obszarze Katowice posiada podstawy aby być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do wykorzystania jest także autolaweta z 5-cio osobową kabiną Volkswagen T6. Pojazd będzie na pewno w naszych rękach zupełnie bezpieczny w przebiegu załadunku oraz w transporcie. Przez 24h zarówno niesprawny samochód jak też jego podróżnych przywieziemy pewnie na wskazane miejsce zamieszkania.

Zawsze można zdecydować się na holowanie po Katowicach, naturalnie jeżeli dopuszcza to stan techniczny samochodu i przepisy. Oczywiście jesteśmy na taką decyzję gotowi. Ważne jest natomiast by zleceniodawca miał świadomość, że taki zespół zdecydowanie powinien poruszać się jedynie z prędkością do 60 km/h, poza terenem zabudowanym a w terenie zabudowanym 30 km/h.

Pomoc Drogowa katowice

Holowanie samochodów dostawczych w Katowicach.

Na pewno jest sporym kłopotem , ale my zdajemy sobie z tego sprawę, kolizja pojazdu dostawczego na jezdni. Wielki Bus umie unieruchomić ruch na kilka godzin. Często niezbędnym środkiem odkorkowania drogi wydaje się być holowanie Katowice. Wielokrotnie nasza pomoc drogowa z sukcesem wypełniała pokrewne zlecenia.

Możemy przyjąć holowanie jakiegokolwiek pojazdu gdyż zarządzamy specjalnym sprzętem. Znakomitej jakości profesjonalny holownik miejski, lub naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol , a także wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy pomagają nam pewnie oraz skutecznie dostarczyć na wskazane miejsce samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy czy autobus w chwili kiedy może być to niezbędne. Ani trudny dojazd, ani stopień uszkodzenia pojazdu nie zakłóci nam wyciągnięcia TIR-a z rowu i postawienia go na kołach.

Nad zagwarantowaniem Wam spokoju i zabezpieczenia dyżur pełni całodobowo wykwalifikowana, profesjonalna kadra. Okazałe zaplecze pomaga nam wykonać obojętnie jakie zadanie w każdym momencie doby nie bacząc na pogodę.