HDS Katowice 24H

Transport lawetą HDS całodobowo Katowice

KATOWICE – CHORZÓW – SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE – MYSŁOWICE -GLIWICE

+48 519 112 997

Transport HDS Katowice

Firma Siarahol świadczy usługi transportowe na terenie Katowic i całego Śląska. Wśród różnych firm świadczących usługę pomocy drogowej w Katowicach nasza wyróżnia się pod tym względem.

Atutem który wyróżnia nas na tle konkurencji to laweta HDS inaczej hydrauliczny dźwig samochodowy. Na czym to polega? Krótki opis tego, co może was zaciekawić w tego typu usłudze.

Unoszenie ciężarów – HDS posiada jedno długie ramie lub wyposażony jest w kilka łamanych przegubów hydraulicznych w zależności od konstrukcji urządzenia. Na wyposażeniu HDS są łańcuchy transportowe z zamontowanymi hakami, za pomocą takiego zestawu można podnosić np. kręgi betonowe, a także inne, duże przedmioty. Do innego typu ładunku może być wykorzystana zaciskająca szczęka. W głównej mierze firma nasza wykorzystuje HDS do transportu samochodów osobowych i dostawczych, posiadamy specjalny trawers transportowy, który umożliwia podniesienie samochodu bez jego uszkodzenia.

Zastosowanie transportu HDS przez Siarahol

  • Transport HDS samochodów osobowych każdego typu
  • Przewóz ciężkich urządzeń przemysłowych jak tokarki, frezarki, wtryskarki.
  • Przewóz materiałów sypkich jak żwir i piach w workach big bag
  • dostarczanie materiałów budowlanych na palecie wraz z rozładunkiem, takich jak, kostka brukowa, pustaki,cegła
  • do przewozu ściętych drzew
  • transport HDS rusztowań i konstrukcji stalowych
  • do przewozu betonowych płyt drogowych

I wiele innych usług, do których ma zastosowanie załadunek i rozładunek za pomocą HDS.

Dlaczego Siarahol?

Większość naszych klientów wie ze doświadczenia nie da się kupić. Trzeba je nabyć  wiedzę teoretyczną i praktyczną. Takie umiejętności  mamy od lat, jesteśmy w stanie załadować i rozładować każdy ładunek, o każdej porze dnia i nocy. Taki jest Siarahol.