Assistance Katowice 24H

Assistance Katowice 24H

Assistance 24h Katowice

Pomocdrogowa24h-katowice.pl Siarahol Świadczy usługi, które wchodzą w skład Assistance Katowice 24H. Od długiego czasu pomagamy kierowcom w niecodziennych sytuacjach na autostradzie. W tym opisie, chciemy poruszyć kwestie teoretyczne i praktyczne związane z pojęciem Assistance Katowice. Czym jest i na czym dokładnie polega i do czego służy? Zapraszamy do przeanalizowania polecanej lektury.

Czym jest usługa Assistance Katowice 24h, czemu to służy?

Wiadomo, że nie ma jednej, obowiązującej reguły słowa Assistance Śląsk Nie ma i być nie może, aczkolwiek tym słowem może kryć się bardzo wiele różnych określeń. Ten zakres świadczonych usług, który wchodzi w skład Assistance Katowice, jest uznawany przez umowę z ubezpieczalnią.

Natomiast na słowo Assistance Śląsk nie od strony ubezpieczalni, a od strony pomocy drogowej z Katowic, sprawa przybiera nieco innych barw. W świecie pomocy drogowej słowo Assistance 24h Śląsk oznacza bardzo szeroki zakres usług dla kierowców- zarówno samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych TIR, jak i autobusów czy innych pojazdów ponadnormatywnych, na przykład ciągników sodłowych, rolniczych czy wózków widłowych.

Co wchodzi w skład Assistance 24h Katowice?

W skład usługi Assistance mogą wchodzić rożne usługi. Poniżej przedstawiam najpopularniejsze z nich:

  1. Usuwanie usterek na drodze

Pierwszy sposób , w jaki może nam pomóc Assistance 24h Katowice lub Śląsk, to usunięcie drobnych usterek na drodze. Przykładem takiej usterki może być chociażby wymiana akumulatora. Wówczas, najszybszym sposobem na przywrócenie do sprawności naszego samochodu, będzie wezwanie profesjonalnej pomocy drogowej z Katowic.

Kolejnym przykładem drobnej usterki na drodze jest awaria układu elektrycznego. Tak jak w tym przypadku, zamiast samemu próbować można naprawiać samochód (co często przynosi odwrotny skutek do zamierzonego), lepiej pozostawić naprawę układu elektrycznego profesjonalistom z ekipy Assistance 24h w Katowiucach.

  1. Mobilna wulkanizacja Śląsk

Następną sytuacją, kiedy Assistance 24h Katowicemoże okazać się nieoceniona, to wszelkiego rodzaju problemy z ogumieniem samochodowym. Mobilna wulkanizacja 24H może nie tylko dopompować koło, ale też skleić pękniętą oponę, czy po prostu wymienić uszkodzone koło na używane. Usługa ta sprawdzi się przede wszystkim dla klientów, któży muszą jak najszybciej wrócić za ster kierownicy- dzięki interwencji zespołu mobilnej wulkanizacji z Katowic, będzie to możliwe w najkrótszym czasie.

  1. Laweta Assistance

Popularną i wręcz niezbędną usługą, jaką wykonuje Assistance 24h Katowice, to jest lawetowanie i holowanie aut po Śląsku. Jeżeli doszło do kolizji, tudzież wypadku nie z naszej winy- wówczas przysługuje nam bezpłatny transport naszego rozbitego samochodu z polisy OC sprawcy wypadku do najbliższego lub wybranego warsztatu samochodowego.

  1. Osoby a transport.

Po czwarte, specjalisci z pomocy drogowej Katowice mogą przetransportować poszkodowanych w wypadku w dowolne miejsce w kraju jak i zagranicą- zależy to od preferencji ludzi, którzy mają być transportowani. Assistance 24h z Katowic .

  1. Usługi za granicą.

Inną rzeczą, którą może dla Ciebie wykonać Siarahol 24h Assistance z Katowic to usługi poza granicami Polski. Możemy dojechać do klienta w niemalże każde miejsce na mapie całej kuli ziemskiej tak jak to czyni Megahol- niezależnie od tego, czy podróżujesz samochodem, osobowym, dostawczym czy ciężarowym TIR podczas rodzinnego wyjazdu, czy też w ramach obowiązków służbowych wieziesz ciężarówką lub busem ważny towar dla kontrahenta firmy. W każdym z tych przypadków, nasza usługa Assistance 24h w Katowicach pojawi się na miejscu wypadku tak szybko jak tylko będzie możliwe. Dodatkowo, można lawetować lub holować Twoj uszkodzony lub rozbity samochód, osoby poszkodowane można przetransportować w dowolne, wybrane przez nich miejsce w niemal całym kraju.

Assistance 24h Katowice- kiedy przysługuje nam bezpłatnie z polisy OC sprawcy?

Pamietajmy o jednym, bardzo istotnej kwestii. W wielu tematach, możemy bez żadnego bezwzglednie zorganizować sobie profesjonalną pomoc na drodze bez dodatkowych opłat. Czy jest możliwe?

Tak, dlatego że jak doszło do wypadku, kolizji czy też stłuczki, a nie byliśmy sprawcami- przysługuje nam bezpłatna usługa Assistance 24h Katowice, bezpłatna z polisy OC sprawcy. Jest to ważne ponieważ, jeżeli jesteśmy w drodze daleko od miejsca zamieszkania. Wtedy, wystarczy jeden telefon do naszej firmy z Katowic, aby zagwarantować sobie bezpłatną pomoc drogową na drodze, w dowolne miejsce na mapie całego kraju, a nawet Świata.

Tak jak opisywałem to wcześniej, organizujemy usługi nie tylko na terenie Polski, ale nasz Assistance 24h Katowice dociera w każdy, nawet najbardziej odległy zakątek Świata podobnie jak Megahol. Niejednokrotnie holowaliśmy czy lawetowaliśmy auta z Niemiec, Czech, a nawet Chorwacji czy Słoweni. Nasze wynagrodzenie w takim przypadku pokrywa ubezpieczenie OC sprawcy kolizji bądź wypadku.

Nieważne, gdzie doszło do wypadku, kolizji, czy też usterki na drodze- skontaktuj się z nami w kryzysowej sytuacji. Nasz Assistance 24h Katowice sprawi, że wyjdziesz z kłopotów, nawet najbardziej trudnej sytuacji na drodze. Oprócz szybkiej pomocy, załatwimy za Ciebie wszelkie formalności powypadkowe. Jeżeli będzie taka potrzeba, zorganizujemy bezpłatne auto zastępcze z polisy OC sprawcy wypadku, dzięki czemu będziesz mógł kontynuować podróż w wybranym kierunku.

Każdego roku nasz Assistance 24h Katowice pomaga w każdej niecodziennej sytuacji na terenie Śląska

Udostępnij post